http://www.rense.com/general44/gikdeb.htm

11-17-3 Przekład/skrót Boromir

To sprawozdanie wstrząśnie i zdenerwuje wielu, jest jednym z tych, które odłożyłem na ponad 4 lata. Po dłuższym zmaganiu się z nim postanowiłem, że nadszedł czas aby o tym napisać. Wiedząc, że może to zostać źle zrozumiane – jako antysemickie. Broń boże ja Żyd, nigdy nie powinienem powiedzieć lub zrobić czegokolwiek, co mogłoby być automatycznie za takie uznane, lecz muszę przyznać, że ten raport nie przyszedł mi łatwo. Ciągle pozostaje fakt, że siły zła zostały wprowadzone w Jerozolimie i rozprzestrzenił się na cały Izrael, w celu przygotowania do końca świata i siedziby antychrysta. Bo jeśli wierzyć, że antychryst ma swoją siedzibę na Wzgórzu Świątynnym, musimy uporać się z niektórymi prawdami, które nie są już dzisiaj głoszone. Jedną z takich podstawowych prawd jest to, że diabeł musi być już w drodze nawet w tej chwili, jeżeli faktycznie ma się to stać. Albo po prostu nie żyjemy w dniach końca świata. To sprawozdanie udowodni, że takie posunięcia są w toku i to już od dłuższego czasu. Przez niektórych zostanie to zaakceptowane, a przez innych odrzucone, ale tak to już bywa.

W sprawozdaniu tym będę korzystać z wielu fotografii ukazujących establishment Illuminati i przedstawiał dowody, że został przez nich ustanowiony diaboliczny spisek, który nazywamy New World Order. Oglądając projekt architektoniczny nowego budynku izraelskiego sądu najwyższego, zaprojektowany i finansowany przez Rothchildów ukazuje się obecność masonerii i iluminatów. Wziąłem wszystkie , ale mogę Cię zapewnić, że jedno ze zdjęć, które zobaczysz i to co na nim zobaczysz stoi w tym miejscu i jest prawdziwe .

Te same rodziny, które posiadają i kontrolują Federalną Rezerwę i inne duże instytucje finansowe mają ustawione swoje oczy na Wzgórzu Świątynnym i całym świętym mieście Jerozolimie. Tak jak mówi pismo święte, człowiek, który objawi się jako antychryst będzie siedział w tym miejscu, przed pojawieniem się żydowskiego Mesjasza Jeszua HaMashiach i wielu uzna go jako swego Mesjasza. Niedługo przekonamy się jak naprawdę będzie to wyglądać, ale jestem przekonany o jednej rzeczy,tym że Bóg Święty nie będzie tym, który odbuduje świątynię, będzie to iluminat. Albowiem Bóg nie wysłałby do tego miejsca ludzi, aby wykonać krwawe ofiary. Krew jego syna była doskonałą ofiara, nie ma dłużej potrzeby przelewać krwi bezrozumnych zwierząt. Jezus wykonał dzieło doskonałe, które było skończone. Ale powróci i przejmie kontrolę nad nową świątynią, która czuję, iż niedługo powstanie. Ale zanim powróci ten świat będzie w takim złym stanie, że antychryst może zostać zaakceptowany przez większość jako zbawiciel, który przyniesie pokój i porządek na świecie. Ale wtedy poznasz już resztę tej historii,więc ruszajmy dalej.

 

Dla tych, którzy mogą pomyśleć, że ten artykuł jest antysemicki proszę o zapoznanie się z artykułem na stronie(House Of Satan) http://www.thegoldenreport.com/articles.asp?id=00135 jest dla tych, którzy nazywają siebie żydami , ale którzy są z domu szatana. I wielu z nich znalazło swoje miejsce w izraelskim Knesecie(parlamencie).

Tak więc po tym wszystkim co powiedziałem, pokażę Ci teraz kilka rzeczy, które nigdy wcześniej nie zostały opublikowane, poza paroma osobami, które są tego świadome, ale boją się mówić.

Ponieważ cały raport opiera się wokół konstrukcji tego budynku zamówionego przez Rothchildów powinienem pokazać obraz samego budynku. Mój przyjaciel zrobił to zdjęcie gdy razem z żoną lecieli nad tym obszarem kilka lat temu. Budynek Sądu Najwyższego budynek usytuowany jest na działce naprzeciwko Knesetu, zaraz obok Ministerstwa Spraw Zagranicznych i banku centralnego Izraela. Ważne jest, aby pamiętać, że to jest w tej samej linii co Kneset, ponieważ będziemy mówić o liniach geometrycznych, które krzyżują się pod piramidami biegnąc do Knesetu z innymi liniami geometrycznymi, które idealnie krzyżują się z centrum Jerozolimy i z muzeum Rockefellerów. Wszystko związane z tym budynkiem zostało przemyślane w najdrobniejszych szczegółach , i to jest diaboliczne. Plan diabła został wprowadzony w tym miejscu za nim mieliśmy wyobrażenie o jego faktycznym planie. On wie, że jego ostateczna bitwa odbędzie się tutaj w Jerozolimie.

Inżynierowie, którzy zostali wybrani do tej pracy przez Rothschilda byli wnukami i wnuczkami Ben-Zion Guine z Turcji, który pracował dla Barona Rothschild, Rama Kurmi, który urodził się w Jerozolimie w 1931 roku i Ada Karmi-Melanede,który urodził się w Tel-Awiwie w 1936 roku . Dla tych, którzy lubią rzeczy związane z numerami. Dla budujących ważne było aby wszystko zostało zrobione z odpowiednimi liczbami. Było 1000 arkuszy planów, 1200 stanowisk z cementem; pracowali nad budynkiem 3 lata lub 750 dni. 20 pracowników, każdego dnia przez 200000 dni roboczych, po 250000 kamieni budowlanych rozdanych każdemu.

Izraelski Sąd Najwyższy w Jerozolimie

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć jest piramida z wszystko widzącym okiem jak ta widniejąca na amerykańskim dolarze, ustawiona w kręgu w lewą stronę. Omówimy to trochę później w tym artykule. W większym kole na dole zdjęcia widać odwrócony krzyż przeznaczony do chodzenia. To jest tylko symbol religijny przeznaczony deptania go stopami. W górnej części zdjęcia widać grób muzułmański, a za zdjęciem na prawo jest egipski obelisk.


Po lewej stronie, tuż poza zasięgiem wzroku jest bóg Dalekiego Wschodu

W całym budynku można odkryć hinduskie ołtarze. Wszystko to ma więcej sensu , gdy będziemy pamiętać, że mówimy o ustanowieniu formy rządu, która wprowadzić antychrysta.

Istnieje niewiele dowodów na obecność Rothschildów w budynku, ale na zewnętrznej ścianie znajdziemy te dwa elementy.

Wskazując na ogród, w którym jest egipski obelisk

Identyfikując Rothschildów, można zauważyć na górze ich godło. Jest to symbol założyciela dynastii Rothschildów i jego pięciu synów, którzy utworzyli siedziby banków centralnych w całej Europie. Rothschildowie postawili kilka żądań izraelskiemu rządowi, które zostały ustalone przed rozpoczęciem budowy. Rothschildowie mogli wybrać działki do budowy Sądu Najwyższego, korzystać z własnych architektów i nikt nie mógł się dowiedzieć ile wyniosą koszty budowy. Zajęło im cztery lata aby zbudować tę strukturę, kryjącą wiele wbudowanych tajemnic.

Po przejściu przez ochronę pierwszą rzeczą jaką można zauważyć na lewej ścianie jest duże zdjęcie

Od lewej widać Teddiego Kolleka, Lorda Rothschilda, widać stojącego po prawej stronie Shimona Peresa, a w lewym dolnym rogu Yhzhaka Rabina i inni.

Ale tutaj, gdy zaczynamy wejść do budynku, nasza podróż dopiero się zaczyna, cała ta podróż ma na celu przejście z mroku do światła i stanie się iluminatem.

Najpierw wkraczasz w obszar z bardzo słabym oświetleniem, ale gdy spojrzysz na schody zobaczysz jasne światło, które pochodzi z bardzo dużego okna, z którego widać część Jerozolimy.


Tutaj jest bardzo ważne, aby liczyć kroki; tam są trzy zestawy po 10 stopni, co daje w sumie 30. Jak przebrniesz te 30 kroków wyjdziesz z ciemności do światłość. A stamtąd można zobaczyć świat lub w tym przypadku miasto Jeruzalem, takie jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś. Warto również wspomnieć, że na lewej ścianie widać stary kamień jerozolimski, niektórzy wierzą nawet, że te same kamienie zostały wykorzystane w drugiej świątyni, ale nie mam możliwości tego udowodnić. Po drugiej stronie widać nowoczesne ściany. Jest 6 stojących lamp, mówiących o człowieku w jego podróży do zdobycia wiedzy i stania się iluminatem. Ale znów czuję, że należy powiedzieć jak bardzo ważne jest to dla tych, którzy stworzyli ten budynek, aby wszystko było idealne zgodne z ich porządkiem rzeczy, nawet numerologicznie.

Gdy skręcimy w lewo i zaczniemy iść w kierunku piramidy zobaczymy metalową taśmę w marmurowej posadzce. Linie geometryczne krzyżują się bezpośrednio pod piramidami i biegną od tego miejsca do różnych miejsc w mieście. To tam gdzie sędziowie i inni mogą stanąć w celu otrzymywania wiedzy i mocy. Stanąć bezpośrednio nad kawałkiem kryształu, zwiastunem światła nad nimi – wszystko widzącym okiem Lucyfera.

Dla tych, którzy nie są świadomi terminu linii geometrycznych (Ley-Lines), to linie w miejscach geograficznych, w których wiedźmy i czarodzieje wzywają i kontaktują się z diabłem. Jeśli znajdziesz w każdym większym mieście wszystkich chiromantów(czytających z dłoni) okaże się, iż są na ulicy, która leży na magicznych liniach geometrycznych.

Tutaj znajduje się mapa Jerozolimy, widać, że budynek Sądu Najwyższego i Kneset związane są jedną prostą linią, w połowie drogi pod kątem 90 stopni jest linia geometryczna, która przebiega prostopadle. Linia ta biegnie przez środek ulicy znanej jako Ben Yehuda, miejsce, gdzie spotykają się wszyscy szaleńcy, a każdego dnia można znaleźć przynajmniej jednego, który nazywa siebie Eliaszem lub Mojżeszem. Izraelczycy nazywają Ben Yehuda show szaleńców. Linia ta biegnie do Muzeum Rockefellera, a z Muzeum Rockefellera linia przebiega przez Kwatery Muzułmańskie do Wzgórza Świątynnego.

Zrobię mapę trochę większą, która będzie pomocna.Tuż przed wejściem do piramidy znajduje się okno, z którego można patrzeć na piramidy, zauważysz linię geometryczną, która biegnie do centrum piramidy.

Wróćmy na chwilę do 30 stopni, jak wiemy są 33 stopnie w Masonerii, ale trzy ostatnie są przeznaczone dla wyżej wtajemniczonych i przygotowujących się aby wstąpić do iluminatów. Więc gdy idziemy po schodach na górę w kierunku piramidy widzimy trójstopniową wielką bibliotekę do tych trzech poziomów dla wyżej wtajemniczonych. Są to trzy ostatnie kroki Masonerii i po nich, jeśli zdecydujesz się iść wyżej i zostaniesz zaakceptowany wstąpisz na najwyższy poziom iluminatów. Warte uwagi jest także to, że 33 poziom kończy się u podstawy piramidy.

Jest to bardzo duża i kosztowna biblioteka, ale jest coś jeszcze, o czym należy wspomnieć. Pierwszy poziom jest „tylko” dla prawników, drugi poziom jest „tylko” dla sędziów. Największy,trzeciej kategorii jest „tylko” dla sędziów w stanie spoczynku. Który mówi także o porządku rzeczy wśród iluminatów, każdy jeden musi zostać zaakceptowany i przejść na wyższy poziom za nim poziom wiedzy na tym wyższym będzie dla nich dostępny. Bezpośrednio powyżej trzeciego rzędu jest piramida z wszystko widzącym okiem. To zaczyna się podróż do iluminatów.

Bezpośrednio pod piramidą widzisz 6 kwadratów. Sześć jest liczbą człowieka, a każdy kwadrat ma 4 boki mówiących o czterech stronach świata. W środku bezpośrednio w punkcie pod piramidą znajduje się kryształ tak, że gdy ktoś stoi na środku, jest w prostej linii między środkiem piramidy i kryształu poniżej.

Istnieje pięć salach sądowych, każda z nich ma wejście w kształcie Żydowskich Grobowców, z otworem nad drzwiami dla duszy aby miała swobodę do wejścia lub wyjścia. Ściana z sali rozpraw ma zakrzywione wejście do niej, a ściana zewnętrzna jest prosta. Istnieją dwie rzeczy,które warto poruszyć, niektórzy mówią, że mówi to o prostej linii Sprawiedliwości i zakrzywionej linii Miłosierdzia, jeszcze inni twierdzą, że mówi o porządku wyłonionym z chaosu. Jest to motto iluminatów. Istnieją trzej sędziowie, którzy się w każdym sądzie, a nad siedzeniami sędziów są małe piramidy, które rzucają światło na sędziów, jako że siedzą nad tymi, którzy zostali wyciągnięci się z cel więziennych poniżej. Izby sędziów są nad salami sądowymi i oni schodzą na dół aby nieść światło dla tych, którzy poruszali się na dole.

Zrobiłem małe cięcia poza planem całego budynku aby pokazać wzór żydowskiego Miskan wprowadzonego na plan, jako,że wszystkie główne religie świata są swoim odpowiednikiem w takiej czy innej formie. Idąc z piramidy możesz przejść albo na salę rozpraw, albo w kierunku izb sędziowskich. Ale tak wygląda ta część budynku, robiąc z piramid najświętszą z najświętszych w tej diabelskiej Świątyni Miskan.

W dolnej części obrazka powyżej jest na dziedziniec, tu znajdujemy obrobione kamienie przywiezione z pustyni w pobliżu Mitzpe Ramon gdzie znajduje się największy na świecie naturalny krater. Wąskim kanałem wodnym, który nieustannie rozdziela kamienie. Architekci twierdzą, że zostali zainspirowani Pismem Świętym w Psalmie 85:11.

Po opuszczeniu centrum sali sądowej lub sali głównej bezpośrednio przez wyjście znajdziesz schody biegnące na dół, u podstawy schodów znajdziesz symbol płodności zawsze obecny w strukturach iluminatów, często ukryty ale zawsze obecny.

Podsumowując

Poruszyliśmy tylko lekko znaczenie tego budynku,w którym są setki informacji i szczegółów wskazujących na Iluminatów i ich plany dla ludzkości. Ale ważniejsze dla tego sprawozdania jest to, że ustala siedzibę tego, który zostanie zaakceptowany przez większość jako Mesjasz, zanim zwróci Jezus, aby ustanowić ponownie swoje panowanie i władzę nad ziemią. Nie mam wątpliwości, że wielu będzie przeciwko temu sprawozdaniu, i że zamiast posłaniec zostanie zaatakowany zamiast wiadomości. Ale starałem się ustalić dowody i fakty których jest jeszcze dużo do powiedzenia, i jestem pewny, że sprowokuje to innych, by je wypowiedzieć co jest m.in. celem tego artykułu.

Reklamy